Merhaba, Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya üye olun.
Aktivasyon mailiniz gelmediyse buraya tıklayın.

Sayfa: [1]   Aşağı git
Yazdır
Gönderen Konu: Forum Kuralları  (Okunma Sayısı 18037 defa)
umeyye28
Ziyaretçi
« : 21 Ekim 2008, 22:22:02 »

ARKADAŞLAR RUMUZLARINIZI LÜTFEN ANLAŞILIR ŞEKİLDE SEÇİN. RUMUZUNU DEĞİŞTİRMEK İSTEYEN BU ANLAMSIZ İSİMLERLE ÜYE OLMUŞ ARKADAŞLARIMIZ BANA ÖZEL MESAJLA ALMAK İSTEDİKLERİ YENİ İSİMLERİ SÖYLEYEBİLİRLER. AKSİ HALDE ANLAYAMADIĞIMIZ BİR ÇOK (ÖZELLİKLE DİLİ BELLİ OLMAYAN) RUMUZ SAHİBİ ARKADAŞLARIN ÜYELİKLERİ SİLİNECEKTİR...

1) Forumda siyasi propaganda, genel ahlaka ve edep kurallarına aykırı yazılar, hakaret benzeri yazılar kabul edilmez.

2) Başka bir forum katılımcısını yada üçüncü bir şahsı küçültücü veya hakaret edici yazılar da kabul edilmeyecektir. Her türlü hakaret, aşağılama ve tehdit hiç bir şekilde tolere edilmemektedir ve forumda barındırılmamaktadır.

3)Yeni bir başlık açmadan önce Arama özelliği mutlaka kullanılmalıdır. Aynı konuya temas eden daha önceden açılmış başlık varsa sonradan açılan başlıklar silinebilir.

4)Forumda, Türkiye Cumhuriyeti yasalarını ve uluslararası kanunları, anlaşmaları, tüzükleri çiğneyen mesajlar yazılamaz, ilgili materyal gönderilemez.

5)Fıkra dahi olsa Türk gelenek ve göreneklerine aykırı yazılar yayınlamak; din, dil, ırk ayrımına yönelik iletiler göndermek; kaba, kin dolu, saldırgan, başkalarının kişisel haklarını zedeleyen, cinsellik içeren yazılar yazmak ve bu konularda resimler yayınlamak; küfürlü konuşmak, küçük düşürücü laflar söylemek yasaktır.

6) Forum ortamına kişisel problemler ve anlaşmazlıklar taşınamaz. Kullanıcıların birbirine karşı kişisel saldırılar yapmalarına izin verilemez.

7)Konular, ilgili konu başlığı altında açılmalıdır. Yöneticiler, yazılan yazının konusuyla ilgili olmayan bir bölümde yazıldığına karar verirlerse yazıyı uygun bölüme taşırlar veya silerler.

8 )Yöneticiler her yazılan mesajı yönetemeyebilirler. Yöneticilerden önce uygunsuz bir mesajla karşılaştığınızda lütfen o bölümden sorumlu yöneticilere bildiriniz.

9) Forum kuralları her zaman değiştirilebilir ve değiştikten sonra hemen geçerlidir; itiraz edilemez.

10)Site içerisinde yayınlanan bütün Resimler Logolar ve yayınlanan yazılar sahibine ve yayıncısına aittir.

11) Forumumuz da özel mesaj atabilmek için en az 30 mesajınız bulunması gerekiyor.

12) Telif hakkı bulunan müzik dosyasına link vermek, bunları barındıran korsan cdlerin satışını forumda veya özel mesaj ile yapmaya çalışmak veya her türlü yazılım crack/serial paylaşımı, kısacası KORSAN'IN HER TÜRLÜSÜ YASAKTIR!

 
« Son Düzenleme: 13 Aralık 2008, 11:39:36 Gönderen: umeyye28 » Logged
Sayfa: [1]   Yukarı git
Yazdır
Gitmek istediğiniz yer: