Merhaba, Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya üye olun.
Aktivasyon mailiniz gelmediyse buraya tıklayın.

Sayfa: [1]   Aşağı git
Yazdır
Gönderen Konu: Bizleri Affet Demye Yüzümüz Yok Bizleri Affet ALLAH'ım..  (Okunma Sayısı 2158 defa)
umeyye28
Ziyaretçi
« : 28 Kasım 2008, 00:49:50 »

Kan içen, karın deşen katillere kucak açtığımız için, havamızı, yuvamızı, yolgeçen hanına döndürdüğümüz için, yüz binlerce kadın, çocuk, ihtiyar Müslüman'ın öldürülmesinde yardım ve yataklık ettiğimiz için bizi affet ALLAHım!

Havaya uçurulan evinin enkazından çocuğunun parmaklarını, oyuncaklarını toplayan annenin feryadını televizyondan seyrederken donuk gözlerle bakan bizleri affet ALLAHım!

Bağdat'taki camileri, içinde cemaatiyle beraber yerle bir edenlerle aynı safta göründüğümüz için bizi affet ALLAHım!
Efsanelerdeki ifritlere rahmet okutan, kazıklı Voyvoda'ların pabucunu dama fırlattıran, Drakula'ları kıskançlıktan çatlatanlara çanak tuttuğumuz için bizi affet ALLAHım!

Onlar bizimle Çanakkale'de haçlı ordusuna karşı savaşmış ve şehit olmuşlardı. Şimdi o şehitlerin torunlarına karşı savaşan haçlı ordularına biz destek veriyoruz. Sen bizi affet ALLAHım!

Amerika'nın füzelerine, bombalarına, helikopterlerine aldırmayan, ALLAH için yanan yüreğiyle atılan bombaları eriten yiğit Irak kurtuluş hareketi mücahitleriyle karşılaşmaktan korktuğu için, Kadir gecesinde Felluce hastahanesine girip 38 hastayı önce sürükleyerek hıncını almaya çalışan ve sonunda kurşuna dizen Amerikan askerlerine karşı bir şey yapamadığımız için bizi affet ALLAHım!

Demokrasi adına çocuklar üzerine bomba yağdıran, anaların kucağındaki yavrularını hunharca öldüren, gelin evini matem evine çevirenlere hizmet eden bizleri affet ALLAHım! demeye yüzümüz yok bizim ALLAHım!

İsa elbisesiyle gelip Yezid'in ruhunu şad edenlerle beraber olup dokuzuncu haçlı seferlerine ilk defa biz Müslümanlar da katıldığımızdan dolayı affet bizi demeye yüzümüz yok amma sen yine de bizi affet ALLAHım!

Müslüman kadın ve erkekleri çırılçıplak soyan, onları üst üste yığan, fotoğraflarını çekip dünyaya yayan generallere saygıyla eğilip yağcılık yaptığımız için bizi yakma ALLAHım!

Kanlı katillerin ölüm kusan tanklarının üstünde görev alıp namlunun dövdüğü yerleri görüp dünyaya göstererek iki yüz kadar devletin insanlarının gözlerini korkutmada öcüye kuyruk olduğumuz için bizi affet ALLAHım!

Ya ilahi, sen Kur'an-ı Kerim'inde:
"Yoksa (o kafirler): "Biz, intikam almaya gücü yeten bir topluluğuz" mu diyorlar?"
"Yakında o topluluk bozguna uğrayacak ve arkalarını dönüp kaçacaklar." (Kamer suresi 44-45) buyurduğun halde biz, hâlâ işgal kuvvetleri komutanının ne dediğini tartışıyor ve ne diyeceğini bekliyor ve ne diyeceğini en iyi tahmin edip o demeden yayınlayanları günün gazetecisi ilan edip ödüller verip devlet imkanlarını önlerine seriyoruz.
Kan emen sivrisinek gibi petrol emmeye gelenlere, petrolünü vermek istemeyenleri öldürmeye gelenlere kucak açtık, kucaklamamız gerekenleri düşmanın kucağına bırakıverdik, Sen bizi affet ALLAHım!

Rabbimiz, Sen kitabında:
"Sen onların dinine uymadıkça, ne Yahudiler ne de Hıristiyanlar asla Senden hoşnut olmazlar. Deki: "Gerçekten doğru yol, ALLAH'ın yoludur." Sana gelen bu ilimden sonra onların arzularına uyarsan, Sana ALLAH'tan ne bir dost ne de bir yardımcı vardır." (Bakara 120)

"Ey iman edenler, Yahudi ve Hıristiyanları (idareci) dost edinmeyin. Onlar birbirlerinin dostudur (idarecisidir.) Sizden kim onları (idareci) dost edinirse muhakkak o, onlardandır. ALLAH zalim toplumlara yol göstermez." (Maide 51)

"Kalplerinde hastalık bulunanların "Bize bir belâ gelmesinden korkarız" diyerek onların (Yahudi ve Hıristiyanların) arasında koşuşturduklarını görürsün. Umulur ki ALLAH bir fetih veya kendi katından bir emir getirir de içlerinde gizlediklerine pişman olurlar." (Maide 52) dediğin halde "Haçlı seferleri başlamıştır" diyen ve İslâm alemi üzerine saldıran gözü dönmüş Müslüman düşmanına "Dostum" diyenleri desteklediğimiz için bizi affet ALLAHım!

"Sen affedicisin, affı seversin, bizi affet ALLAHım."

Mahmut Toptaş / Milli Gazete...
Logged
DaĞoĞlUu
Ziyaretçi
« Yanıtla #1 : 28 Kasım 2008, 00:55:26 »

ALLAH razı olsun
Logged
umeyye28
Ziyaretçi
« Yanıtla #2 : 28 Kasım 2008, 01:00:28 »

Amin cümlemizden inşALLAH kardeşim.
Logged
Sehidler Tugayi
http://img389.imageshack.us/img389/1412/y1pwk8bkqh3cf5a5ntih57chi1.gif
Hizmet Ehli
***

Karma: 14
Offline Offline

Mesaj Sayısı: 498


http://img225.imageshack.us/img225/8004/wiederbeli


« Yanıtla #3 : 28 Kasım 2008, 01:25:33 »

GAFURRAHMAN GAFURRAHiM ALLAH cc razi olsun kardesim cok güzel bir paylasim

ALLAHim NE OLUR BiZLER AFFET AFFET AFFET ALLAHim
Logged

***MiNELLAHi VALLAHU ALiMUN HAKiM***
umeyye28
Ziyaretçi
« Yanıtla #4 : 28 Kasım 2008, 08:40:30 »

Amin cümlemizden inşALLAH.
Logged
Sayfa: [1]   Yukarı git
Yazdır
Gitmek istediğiniz yer: