Merhaba, Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya üye olun.
Aktivasyon mailiniz gelmediyse buraya tıklayın.

Sayfa: [1]   Aşağı git
Yazdır
Gönderen Konu: sarhoş din adamı  (Okunma Sayısı 1234 defa)
tanyurd
"YORULUNCAYA KADAR DEĞİL ŞEHİT OLUNCAYA KADAR MÜCADELEYE DEVAM"
MODERATÖR
Allah Razı Olsun
*****

Karma: 54
Offline Offline

Mesaj Sayısı: 3963


dünya sürgün yeri bende sürgündeyim


WWW
« : 13 Eylül 2008, 14:44:30 »
SARHOŞ DİN ADAMI
   Bu resim İsmailağa'nın yanı başında ki,patrikhanenin liderinden,Bir din adamından olmasından dolayı çok önemli.
   Bu resim çirkin emellerinden dolayı Bayram Hoca cinayetinin azmettiricileri olma ihtimalini taşıyan,patrikhane liderinin ruh halini ve yapısını ortaya koymaktadır.Hıristiyan din adamı yaptığı ile övünür gibi poz vererek şerefe diyor.Sarhoş bir şekilde ayakta  durmaktan zorlanan patriğin nasıl ayin yaptırdığı merak ediliyor..
   Ahlakı bozma,gençliği yok etme çabasında olan patrikhane işlerini ve projelerini pek açığa vurmasada halkımız gizli kapaklı işler planladıklarını biliyor.Dış güçlerin korumasında himayesinde olan patrikhaneye kimse ses çıkaramıyor.
   ''İtalya içinde Roma''usulu bir devlet kurma çabasında olduğu ise kulaktan kulağa yayılıyor.

KÖTÜLÜĞÜN ANASI

   Biz biliyoruz ki içki,kötülüğün anasıdır.İçki içip sarhoş olan bir insandan her kötü davranışı bekleyebilirsiniz.Adam öldürmek,hırsızlık,tecavüz,sahtekarlık,pezevenklik,kaçakçılık,
uyuşturucu tacirliği vs..Bunların hepsi içki içen ve yaptığı ile övünen bir şahıs veya şahıslardan beklenir.Dolayısıyla bir din adamından bu görüntüyü görmek çok ilginç ve dikkat çekicidir...

KLİSELER ARAŞTIRILMALI
  Halk arasında patrikhane'nin kaçakçılık ve uyuşturucu tacirliği yaptığı söylentileri insanlarımızı rahatsız ediyor.Tarihte bazı kiliselerin bunu yaptığı biliniyordu.Ancak Patrikhane bu konuda hiç gündeme gelmemişti.Yunanistan'ın korumasında olan patrikhaneye kimse  yaklaşmaya cesaret edemiyor.

    Çirkin emellerini artık saklayamayan patrikhane İstanbul'un merkezi konumu olan bu bölgeden kaldırılmalı,başka bir bölgeye taşınmalı.
Logged


Sayfa: [1]   Yukarı git
Yazdır
Gitmek istediğiniz yer: