Merhaba, Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya üye olun.
Aktivasyon mailiniz gelmediyse buraya tıklayın.

Sayfa: [1]   Aşağı git
Yazdır
Gönderen Konu: Dev organizasyon!!  (Okunma Sayısı 2140 defa)
Kıtmir
Okur
*

Karma: 0
Offline Offline

Mesaj Sayısı: 2


« : 12 Haziran 2010, 00:22:25 »6 aydır abdi ipekçiden yer ayarlanmaya çalışılıyorken, uygun bir gün için haber vermeleri beklenirken, verdikleri gün büyük tevafuk ki receb aynın ilk gününe denk geldi...

Bu büyük organizasyon için İstanbul Edirnekapı Merkez'den ve cevizlibağ metrobüs durağından saat 10:00 ile 15:00 arası sohbete götürmek üzere bedava otobüsler kalkacaktır inşaALLAH..

Ayrıca Bursa'dan gelmek isteyenler içinde Bursa Ulu Camii'nden sabah namazını müteakib 5 otobüs kalkacaktır...

Gelmek isteyenlere duyurulur...

ALLAH hayır sahiplerinden razı olsun...

Hocamızıda başımızdan eksik etmesin...

Vesselam...
Logged
ikrami
Süper Modaratör
Allah Razı Olsun
*****

Karma: 18
Offline Offline

Mesaj Sayısı: 1286« Yanıtla #1 : 14 Haziran 2010, 06:23:20 »

Cüppeli Ahmet Hoca, Gazze'ye yardım götüren gemiler ile açıklamalar yapan Gülen’e göndermede bulundu!.. 
Cüppeli Ahmet Hoca, Gazze’ye yardım götüren gemiler ile açıklamalar yapan Gülen’e göndermede bulundu, “Bazılarımız diyor ki Filistin’e yardım götürürken izin alınmalıdır. Bu lafı söyleyen şuur sahibi olamaz” dedi.

Arifan dergisi tarafından, dün Zeytinburnu Abdi İpekçi Kapalı Spor Salonu’nda organize edilen “Resulullah Aşkına Cüppeli Ahmet Hoca” adlı programı, yaklaşık 20 kişi tarafından izlendi.

15 bin kişilik salona sığmayan izleyicilerden içeri giremeyenler için stat dışına sinevizyon ekranı kuruldu. Mehter marşlarıyla yapılan programın açılışında, kuran okunup şiirler söylendi. Tiyatro oyuncusu Ahmet Yenilmez de programda şiir okudu. “Cüppeli Ahmet Hoca” olarak tanınan Ahmet Mahmut Ünlü vaazına başladığı sırada, kadınlar bölümünde oturan çarşaflı bir kadının çığlığı duyuldu. “Bazıları cezbeye geliyor” diyen Ünlü, vaazına devam etti. Çığlık atan kadının ise salon dışına çıkarılarak, eline ve yüzüne su dökülüp sakinleştirilmeye çalışıldığı görüldü.


Padişah tahtı gibi

Osmanlı padişahlarının tahtlarını andıran bir tahta oturarak vaazına başlayan Ünlü’nün hedefinde, geçtiğimiz hafta Amerika’dan açıklamalarda bulunan Fethullah Gülen vardı. İsrail’in kanlı baskını ile ilgili yaptığı açıklamada “İsrail’den izin alınmalıydı” diyen Gülen’i hedef gösteren Ünlü, “Şimdi bazılarımız diyor ki, Filistin’e yardım götürürken izin alınmalıdır. İsrail’in sözlerine itaat etmek lazım onlarıda kırmamak lazım. Asla ve kat a doğru değildir. Bu lafı söyleyen şuur sahibi olamaz. Çünki İsrail ne zaman izin verdi ki mazluma yardım etti. Böyle bir şey olabilir mi? Boyun eğmek izin almak asla ve asla olmaz” diye konuştu.


‘Gazze olayı ölü
toprağını kaldırdı’

Zaman zaman esprili anlatımıyla katılımcıları güldüren Ahmet Ünlü, dini sohbetinde siyasete girmeden edemedi. “Post-modern darbe” olarak nitelendirilen 28 Şubat 1997’de hükümete yapılan askeri müdahale ile girilen süreci eleştiren Ünlü, “28 Şubat sürecinden sonra insanlar daha soğuk hale gelmişti.

Bir araya gelip toplanmaktan bile korkar hale gelmişlerdi. Aramak sormak yoktu. Bunlar yapılmaz hale gelmişti. Ben ümmetten umudu kesmiştim. İnsanlar tamamen değişmişti. Böyle bir soğuk hale gelmişti. ALLAH korkusu yoktu. 28 Şubat sürecinden sonra ben ne haller gördüm? Bu bizim üzerimize ölü toprağı atılmış gibi bir şeydi” dedi.


‘ALLAH da onlara acısın’

Son Gazze olayında bu durumun değiştiğini öne süren Ünlü, “Bu Gazze olayı beni yine ümitlendirdi. Üzerimizdeki bu ölü toprağını üzerimizden kaldırdı. Bazı solcu arkadaşlar da Filistin davasına sahip çıkıyorlar. Evvelden beri Filistin’e sahip çıkıyorlarmış.

Yine sahip çıktılar. Teşekkür ediyorum onlara ama inşALLAH onlar da ALLAH yolunda niyaz ederler. Bu arkadaşlar Filistin’deki ve dünyanın farklı yerlerindeki zulüm gören insanlara acıyorlar. ALLAH da onlara acısın” diye konuştu.

Logged

SİZİ ALDATTIĞIMI DÜŞÜNÜYORSANIZ HAKKIMDA HAYIR DİLEYİN
Kıtmir
Okur
*

Karma: 0
Offline Offline

Mesaj Sayısı: 2


« Yanıtla #2 : 18 Haziran 2010, 19:18:22 »

Programı izlemek için ; http://www.cubbeliahmethoca.tv/sohbet/dismekan/415-13-haziran-2010-abdi-pekci-spor-salonu.html
Logged
karakutu
Okur
*

Karma: 0
Offline Offline

Mesaj Sayısı: 13« Yanıtla #3 : 29 Haziran 2010, 12:19:31 »

saol
Logged
Sayfa: [1]   Yukarı git
Yazdır
Gitmek istediğiniz yer: