Merhaba, Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya üye olun.
Aktivasyon mailiniz gelmediyse buraya tıklayın.

Sayfa: [1]   Aşağı git
Yazdır
Gönderen Konu: Namaz Düşmanı Can Bebe'den uzak durun  (Okunma Sayısı 1631 defa)
ikrami
Süper Modaratör
Allah Razı Olsun
*****

Karma: 18
Offline Offline

Mesaj Sayısı: 1286« : 03 Ağustos 2011, 18:46:46 »

Can Bebe'ye büyük öfke

Amerikan Ontex Grubu'na ait çocuk bezi firması Can Bebe'de sayıları 500'ü bulan çalışanların namaz kılmalarına izin verilmemesi kamuoyunda “namaz düşmanlığı” olarak değerlendirilirken, halk arasında infiale neden oldu.   
 
Amerikalı Ontex Grubu'na ait çocuk bezi firması Can Bebe'de çalışanların namaz kılmalarına izin verilmemesi kamuoyunda “namaz düşmanlığı” olarak değerlendirilirken, halk arasında infiale neden oldu.

SANAL ALEMDE İNFİAL

Akit dünkü sayısında eski çalışanların Can Bebe'de namaz kılmaya kesinlikle müsaade edilmediği yönündeki açıklamalarına yer vermiş, iddiaları sorduğu kurum yetkililerinden “Namaz yasağı vardır veya yoktur diye bir şey söyleyemeyiz” cevabını aldığını aktarmıştı.

BU İŞYERİNDE NAMAZ YASAK

Yeni Akit'in gündeme getirdiği konu, internette paylaşım siteleri aracılığı ile yüzbinlerce kişi tarafından paylaşılarak, “namaz düşmanları”na ortak tavır alınması çağrıları yapıldı. Can Bebe yasakta diretirse boykot bile gündemde…

TEPKİ YAĞIYOR

İstanbul Yenibosna'da bulunan Can Bebe ve aynı gruba ait Can Ped ürünlerinin alınmaması yorumlarının yapıldığı paylaşım sitelerinde, bu firmaların telefon, faks ve maille tepki bombardımanına tutulması isteniyor. Sanal ortamda Can Bebe ve Can Ped'in “0 (212) 411 09 00, 0 (212) 599 03 95, hr@ontexglobal.com” şeklinde olan iletişim bilgilere elden ele yayılıyor.

CAN BEBE'DEN AÇIKLAMA BEKLENİYOR

Görüştüğümüz Marka Yöneticisi Nurdan Dinç ile İnsan Kaynakları Müdürü Aylin Sepici Can Bebe'de namaz kılmanın yasak olup olmadığı konusunda “Vardır veya yoktur diye bir şey söyleyemeyiz” diyerek, bu konuda yazılı bir açıklama gönderebileceklerini söylemişlerdi. Ancak halen bir açıklama yapılmış değil.
 
Logged

SİZİ ALDATTIĞIMI DÜŞÜNÜYORSANIZ HAKKIMDA HAYIR DİLEYİN
Sayfa: [1]   Yukarı git
Yazdır
Gitmek istediğiniz yer: